HOST Salonu: Lucie Daňková

Liposonix – neinvazivní přístrojová liposukce

Liposonix – neinvazivní přístrojová liposukce

Procedura aplikovaná paní Lucií Daňkovou

Co je Liposonix?

Jedná se o bezpečnou a účinnou metodu odstranění podkožního tuku. Funguje na principu frakčního ultrazvuku, který přesně zacílí na podkožní tukovou tkáň až do hloubky 1,3 cm. Tím je dosaženo výrazného efektu již po první proceduře, kdy u klientů pozorujeme úbytky až o jednu konfekční velikost.

 

Pro koho je procedura Liposonix vhodná a které tělesné partie lze ošetřovat?
Ošetření Liposonix je určeno všem ženám i mužům jako alternativa k chirurgické liposukci. Efektivně a rychle řeší odbourávání tuků v oblasti břicha, pasu, stehen, hýždí, zad, paží a podbradku.

 

Jak ošetření přístrojem Liposonix probíhá?
Po krátké konzultaci je klient/ka uložen/a na lehátko. Procedura je bezbolestná a trvá cca 60 minut dle velikosti ošetřované partie. Za pomoci speciální hlavice jsou do ošetřovaného místa vysílány impulzy, vysoce fokusované ultrazvukové vlny tukové buňky rozbíjí a tyto buňky jsou následně až po dobu 12 týdnů vyplavovány z těla lymfatickým systémem. k V místě působení dochází ke zvýšení teploty, která účinně rozbíjí tukovou tkáň bez poškození okolní kůže.

 

Jaké efekty lze po ošetření Liposonixem očekávat?
Ultrazvuková technologie trvale zničí tukové buňky, které jsou následně metabolizované a vyloučené z těla lymfatickým systémem. Tepelná energie navíc stimuluje kolagen v místě působení, takže efektem je i vypnutí pokožky v ošetřovaném místě. Klienti uvádějí, že první viditelné výsledky pozorovali již po 2 týdnech od ošetření, maximální efekt pak po 8 – 12 týdnech. V této době tělo dokončí vyloučení a proces metabolizace narušeného tuku. Z toho důvodu je nutné zvýšit v tomto období pitný režim, aby se uvolněné tukové buňky mohly dostat ven z těla a nedocházelo k jejich ukládání v jiných partiích.Po ošetření může klient zaznamenat mírné zarudnutí, modřinku nebo mírný otok. Tyto projevy jsou závislé na citlivosti pokožky klienta a do několika hodin nebo dní zmizí.

Pro trvalé výsledky stačí jediné ošetření. V případě, že je tuková vrstva v ošetřované oblasti silnější, je možno proceduru zopakovat nejdříve za 3 měsíce.

 

Kontraindikace:

  • těhotenství
  • epilepsie
  • kardiostimulátor
  • kovové implantáty či náhrady v místě ošetření
  • nádorová onemocnění
  • akutní zánět nebo infekční nemoc
  • vážná cukrovka
  • zvýšená krvácivost
  • užívání léků na ředění krve nebo proti srážlivosti
  • provedený operační zákrok v místě aplikace procedury Liposonix

 

Ceny:

Cena: 

Ošetření plochy o velikosti 8×8 cm    

1 shot

500,- Kč

Břicho

10 shotů

5 000,- Kč

Boky

8 shotů

4 000,- Kč

Podbřišek

3 shoty

1 500,- Kč

Obě paže

6 shotů

3 000,- Kč

Oblast nad koleny

3 shoty

1 500,- Kč

Záda

6 shotů

3 000,- Kč

Hýždě

10 shotů 

5 000,- Kč

Obě vnitřní strany stehen

10 shotů

5 000,- Kč

Obě vnější strany stehen

8 shotů

4 000,- Kč

Podbradek

3 shoty

1 500,- Kč

Uvedená cena za ošetření se může měnit v závislosti na velikosti ošetřované partie.