TIP salonu

Můj TIP pro Vás

Dopřejte své pleti terapii proti únavě, intenzivní kůru mezi změnou ročních období. Produkty řady Intensive Spiruline obsahují extrakt za sladkovodní řasy spiruliny, který obohacuje a posiluje všechny struktury pleti.

Víte že? Tento extrakt obsahuje 10 vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, stopové prvky, antioxidanty a esenciální mastné kyseliny.

Řadu Intensive Spiruline vám doporučuji pro pleť se známkami únavy, stresu, vyčerpání, ztrátou zářivosti. Obzvlášť vhodná je po nemoci, dietách, po těhotenství. Nejvyšších účinků dosáhnete po předchozí hydratační kůře, nebo při použití na dobře hydratovanou pokožku. Doplňuje procedury mezoterapie. Optimalizuje účinek estetických ošetření. Účinek po aplikaci je intenzivní a okamžitý, vaše pleť je rozzářená, pevná, hladká, viditelně vyživená. Optimální kombinace je vaši domácí péči doplnit intenzivním ošetřením OXY´ NERGY v kosmetickém salonu. Rezervovat se můžete zde.

V období konce zimy doporučuji pro pleť s hlubokými vráskami, rozšířenými póry a povrchovou nerovnou pigmentací Intensive Retinol Cream. Derivát retinolu, obsažený v krému urychluje obnovu pokožky, čímž ji vyhlazuje a zpevňuje. Díky rychlejšímu olupování starých vrstev pokožky s nerovnostmi, širokými póry, vráskami a nerovnou pigmentací, se reflexivně zvýší tvorba nových buněk, které rychle zrají a putují na samý povrch pokožky. Takto nově vzniklá, čerstvá vrstva je svěží, zářivá, bez vrásek, pigmentací, nerovností a rozšířených pórů. Deriváty retinolu mají také příznivý vliv na kolagen, podporují jeho tvorbu a zpomalují jeho degradaci. Díky tomu dochází ke zpevnění pokožky a účinek proti vráskám je skutečně dlouhodobý. Efekt po aplikaci – mikroreliéf pokožky je vyhlazený a pigmentové skvrny minimalizovány, nerovnosti jsou vyrovnané, pleť je jasná a zářivá. Objednat můžete zde.

Seznamte se s podzimní NOVINKOU Intensive Vitaminne C2 Double Concentre Serum – nové unikátní sérum se dvěmi formami vitamínu C, s dvojitým účinkem na depigmentaci účinně a dlouhodobě bojuje s pigmentovými skvrnami, ty postupně blednou a ztrácí se. Aktivní formy vitaminu C mají pozitivní vliv na tvorbu a organizaci kolagenu, jsou výborným nástrojem omlazující péče. Objednat můžete zde